Loading Events

Tulla – Culture Center

Mars 15 @ 9:00 pm - Mars 16 @ 1:00 am

Ritmi i milingonave @Tulla

Partizanet e festave ne natyre, ne rruge, ne ambjente kulturore dhe artistike vijne kete te premte per te sjellje aromen e festave verore nen tingujt e muzikes elektronike te zhanrit minimal tekno. Ritmi milingonave sjellin kete fundjave frymen e Berlinit te skenes underground, pa dyshim te fuzionuar me folklorin shqiptar.

Venue

Rruga Hiqmet Delvina
Tirana, 1000 Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics