Loading Events

Teatri Kombetar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”

Maj 30 @ 8:00 pm - Qershor 2 @ 9:00 pm

Shfaqja “Shpellari”

Shpellari është midis nesh.
Nëse ke qenë te paktën një herë i lidhur në jetën tënde nuk duhet t’a humbasësh.
“Shpellari” eshte cilësuar si një terapi cifti dhe do t’ju jap një shuplakë që t’ju dalin sytë xixa.
Dt: 30, 31 Maj & 1, 2 Qershor
20:00
Rezervo 0695717746 / 042278158 ose në inbox.
@teatrikombetareksperimental

Venue

Rruga Murat Toptani (0.31 mi)
Tirana, Tirana 1001 Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics