Loading Events

Teatri i Kukullave

Mars 16 @ 10:30 am - 12:30 pm

Shfaqja ” Shtepia e embelsirave ” @Teatri i Kukullave

Të dashur miq të vegjël të Teatrit të Kukullave!

Këte te shtunë për të gjithë ju fëmijë në skenën e Teatrit të Kukullave do te ndiqni :

16 Mars , E Shtunë , Ora 10 : 30 dhe 11 : 30 do të jetë Shfaqja ” Shtëpia e Embëlsirave”

Biletat mund ti prenotoni në numrin e celularit
‭ 069 454 2280‬
Ju mirëpresim !

Venue

Sheshi "Austria"
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics