Loading Events

Sheshi Skënderbej

Mars 17 @ 10:00 am - 12:30 pm

Shfaqja”Tre Derrkucët” @Sheshi “Skënderbej” & “Parku Rinia”

Të dashur miq të vegjël të Teatrit të Kukullave!

”Tre Derrkucët” tanë po presin me padurim që të festojnë se bashku me ju ne Sheshin Skënderbej dhe parkun “Rinia” ! Këtë te diel do te ndiqni !

Shfaqja ”Tre Derrkucët” per femije nga 3 deri 12 vjec !

17 Mars , E Diele Ora 10 : 00 Sheshi “Skënderbej”

17 Mars , E Diele , Ora 11 : 30 Parku “Rinia”

Te dyja shfaqjet jane falas . Ju mirëpresim te festojmë së bashku !

Venue

Sheshi Skënderbej
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics