Loading Events

Skena e re arTurbina

Mars 21 @ 7:00 pm - Mars 24 @ 8:30 pm

“Shirli Valentina” @arTurbina

Rikthehet “Shirli Valentina” nga regjisorja Driada Dervishi dhe në interpretimin e aktores së mrekullueshme Olta Daku, e cila na fton për të besuar se nuk është asnjëherë shumë vonë për të realizuar ëndrrat. Vjen në arTurbina në 21-22-23-24 Mars ora 19:00, salla 400.
Rezervimet në ☎️04 222 30 22 ⏰9:00-13:00 dhe 16:00-19:00 #ejaneteater

Venue

Rruga Sami Frasheri
Tirana, Albania
+ Google Map

Notification

Developed by Frakton & Designed by project.graphics