Loading Events

Cineplexx Albania

Janar 3 @ 4:15 pm - Janar 17 @ 6:12 pm

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE

Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.

Titulli origjinal: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Filmi fillon: 13.12.2018
Zgjatja e filmit: 117 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Animacion, Aksion, Aventure
Regjisori: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Distributori: Continental film

Oraret:

11:45-Salla 4

14:00-Salla 4

16:15-Salla 5

Venue

Qendra Tregtare TEG
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Developed by Frakton & Designed by project.graphics